NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy

Udział uczniów CKZiU w konferencji „Edukacja z praktyką”

W dniach od 18 do 20 listopada br. uczniowie CKZiU Grota-Roweckiego 64 pod opieką pani Magdaleny Domskiej wzięli udział w konferencji "Edukacja z praktyką - Partnerstwa na rzecz dualnego kształcenia zawodowego", która odbyła się w Warszawie.

Czytaj ›

KONKURS NA NAJLEPSZY KOMIKS ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs został ogłoszony w ramach projektu #czytamwckziu. Skierowany był do uczniów klas trzecich Technikum, Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Gimnazjum i polegał na ułożeniu i sporządzeniu w formie graficznej zabawnego komiksu o czytaniu książek z biblioteki szkolnej lub w bibliotece szkolnej.

Czytaj ›

DOŁĄCZ DO SZLACHETNEJ PACZKI

Po raz kolejny nasza szkoła pragnie dołączyć do Szlachetnej Drużyny, która odmienia życie całych rodzin. W drużynie tej są znani artyści, sportowcy m.in.: Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Agnieszka i Ula Radwańskie, Noriaki Kasai, a nawet sam Papież Franciszek, a to co ich łączy to chęć pomocy innym. My również pragniemy stać się częścią tego szlachetnego projektu.

Czytaj ›

99 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2017 roku, o godz.12.30, w CKZiU, odbyły się obchody związane ze Świętem Niepodległości. Ta listopadowa uroczystość zgromadziła tradycyjnie reprezentantów władz miasta Sosnowca wraz z Pocztem Sztandarowym Miasta Sosnowca, przedstawicieli Związków Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych

Czytaj ›

POKAZ KUCHNI MOLEKULARNEJ

W środę, 15 listopada 2017 r. grupa 50 uczniów z Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego brała udział w pokazie kuchni molekularnej w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Czytaj ›

BIENNALE FOTOGRAFII ŚWIATOWEJ

Uczniowie klas 2tb i 3tb, kształcący się w zawodzie fototechnik, wzięli udział w FOTOARTFESTIVALU IM. ANDRZEJA BATURO, odbywającym się od 13-29 października 2017 roku w Bielsku- Białej.

Czytaj ›


WYBIERZ PROJEKT


        

   

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2016

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .