Zastępstwa Technikum nr 3

Poniedziałek 15.01.2018

Zastępstwa za A. Skipiałę poniedziałek 15.01.2018

Nr

Godz.

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

3GKŻ-2/2 plan żyw 9

Zajęcia odwołane

2

8:50- 9:35

3GKŻ-2/2 plan żyw P

3

9:45-10:30

3GHT-2/2 prac gastr h 38

M. Badura

Pdg   (P)

38

4

10:40-11:25

2GOa-2/2 usł gas 6

Ż. Wiktorska

j. niemiecki  całość

6

Wtorek 16.01.2018

Zastępstwa za B. Sacharczuka wtorek 16.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

3GOa wf S1

Zajęcia odwołane, młodzież przychodzi na 3 lekcję

2

8:50- 9:35

3GOa wf S1

3

9:45-10:30

4GKŻ wf S1

A.Macuga

w-f  łączenie

S1

4

10:40-11:25

4GKŻ wf S2

A.Macuga

w- f  łączenie

S1

5

11:45-12:30

1GTŻ-2/2 wf S1

A.Macuga

w- f  całość

S1

Środa 17.01.2018

Zastępstwa za A. Nawrat środa 17.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

6

12:40-13:25

2GKŻ-1/2 urz i bhp 12

Młodzież zwolniona do domu

7

13:30-14:15

2GKŻ-1/2 urz i bhp 38

Zastępstwa za B. Sacharczuk  środa 17.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

3GKŻ wf S1

Młodzież przychodzi  na 3 lekcję

2

8:50- 9:35

3GKŻ wf S1

3

9:45-10:30

1GTŻ-2/2 wf S1

A.Macuga

W – f  całość

S1

4

10:40-11:25

1GTŻ-2/2 wf S1

A.Macuga

W – f   całość

S1

5

11:45-12:30

2GHT-2/2 wf S2

A.Legień

W -  f  całość

Ś1

Zastępstwa za M. Domagałę środa 17.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

2

8:50- 9:35

1GTŻ-2/2 tech gas tow 11

A.Dziedzic

Informatyka  całość

10

Czwartek 18.01.2018 

Zastępstwa za A. Nawrat  czwartek  18.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

2GKC-2/2 kzp_ zaj pra @

M. Witkowska

kzp_ zaj pra @

 

2

8:50- 9:35

2GKC-2/2 kzp_ zaj pra @

kzp_ zaj pra @

 

3

9:45-10:30

2GKC-2/2 kzp_ zaj pra @

kzp_ zaj pra @

 

4

10:40-11:25

2GKC-2/2 kzp_ zaj pra @

kzp_ zaj pra @

 

5

11:45-12:30

2GKC-2/2 kzp_ zaj pra @

kzp_ zaj pra @

 

6

12:40-13:25

3GOa-1/2 proc tech ga 21

S. Wróbel

proc tech ga   całość

21

Zastępstwa za M. Domagałę czwartek 18.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

4

10:40-11:25

1GTŻ-2/2 tech gas tow 36

A.Dziedzic

Informatyka  łączenie

10

6

12:40-13:25

3GOa-2/2 proc tech ga 31

S. Wróbel

proc tech ga   (P)

31

7

13:30-14:15

3GOa-2/2 proc tech ga 31

S. Wróbel

proc tech ga   (P)

31

8

14:20-15:05

3GOa-2/2 proc tech ga 31

S. Wróbel

proc tech ga   (P)

31

9

15:10-15:55

3GOa-2/2 proc tech ga 31

Lekcja przeniesiona na lekcje 5 za   w-f

Zastępstwa za B. Sacharczuka  czwartek 18.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

4

10:40-11:25

2GOa-2/2 wf S1

A.Macuga

w- f  całość

S1

5

11:45-12:30

3GOa wf S1

S. Wróbel

proc tech ga.   (P)                          (Lekcja przeniesiona z lekcji 9)  całość  klasy

31

6

12:40-13:25

4GH wf S2

Młodzież zwolniona do domu

Piątek 19.01.2018

Zastępstwa za M. Domagałę piątek  19.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

5

11:45-12:30

3GOa zaj z wych 3

S. Wróbel

tech. gastr. tow. (P)

3

6

12:40-13:25

3GOa tech gas tow 11

S. Wróbel

tech. gastr. tow. (P)

11

Zastępstwa za B. Sacharczuka  piątek  19.01.2018

Nr

Godz

Klasa

Nauczyciel

Przedmiot

Sala

1

8:00- 8:45

4GKŻ wf S2

Młodzież przychodzi na lekcje 2

2

8:50- 9:35

3GKŻ wf S1

M. Raczyńska

j. polski   (łączenie)

26

3

9:45-10:30

2GHT-2/2 wf S2

A.Legień

w- f całość

S2

4

10:40-11:25

2GHT-2/2 wf S2

A.Legień

w- f całość

S2

5

11:45-12:30

2GOa-2/2 wf S1

A.Macuga

w- f   całość

S1

6

12:40-13:25

2GOa-2/2 wf S1

A.Macuga

w- f   całość

S1

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .