KSIAŻKA W OBIEKTYWIE UCZNIÓW

18 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie I Konkursu Fotograficznego „Książka w obiektywie uczniów”, w którym brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. Konkurs zorganizowany był w ramach projektu #czytamwckziu, a celem było propagowanie wśród młodzieży czytelnictwa. Jury konkursu po długich obradach wyłoniło zwycięzców oraz przyznało kilka wyróżnień:

 I MIEJSCE
PIOTR RAJNISZ – III LO, Chorzów Batory
II MIEJSCE
KINGA FRANCZYK - Szkoła Podstawowa nr 38, Chorzów
III MIEJSCE
IZABELA PIEŃKOWSKA – VII LO, Częstochowa

WYRÓŻNIENIA
EMILIA KRAWCZYK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
KAROLINA WŁOCH – CKZiU Grota-Roweckiego, Sosnowiec
MAGDALENA KLISIK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
MAKSYM KIMLA – Szkoła Podstawowa I Gimnazjum I Św. Jana de la Salle, Częstochowa
MARTYNA JAKUBOWSKA – ZSGH, Bytom

Wystawa zdjęć oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 25.01.2018 r. o godzinie 12.00 w Galerii Ładniej w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej 3. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom gratulujemy!!!

UCZESTNICY KONKURSU:

  1. NATALIA SITEK – Szkoła Podstawowa w Libidzy, Kamyk
  2. HANNA WRÓBLEWSKA - Szkoła Podstawowa nr 7, Czeladź
  3. NIKOLA BIAŁAS - Szkoła Podstawowa nr 7, Czeladź
  4. NATASZA PONIKIEWICZ - Szkoła Podstawowa nr 7, Czeladź
  5. ANGELIKA MOCZAŁA - Szkoła Podstawowa – Grodziec, Świętoszówka
  6. MARIA CEMBRZYŃSKA - Szkoła Podstawowa – Grodziec, Świętoszówka
  7. AMELIA MIKOŁAJCZYK - Szkoła Podstawowa – Grodziec, Świętoszówka
  8. KAROLINA POŚPIECH - Szkoła Podstawowa – Grodziec, Świętoszówka
  9. URSZULA KLMCZAK - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  10. SZYMON JURASZEK - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  11. WIKTORIA LESIK - Szkoła Podstawowa w Libidzy, Kamyk
  12. MARTYNA GRZYWA - Szkoła Podstawowa nr 13, Bielsko-Biała
  13. NICOLE KAŁUŚ – ZSGH, Bytom
  14. WIKTORIA KONOPKA – ZSGH, Bytom
  15. KASIA ŻYŁKA – ZSGH, Bytom
  16. JAKUB KRZYKOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  17. EMILIA BAUZA - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  18. FILIP MIERZWA – III LO, Chorzów Batory
  19. NATALIA PEŁKA – CKZiU Ekonomik, Sosnowiec
  20. AMELIA SOWIŃSKA - Szkoła Podstawowa nr 41, Częstochowa
  21. MAJA WOLIK - Zespołu Szkół Ogólnokształcąco – Technicznych, Lubliniec
  22. PIOTR PORADA - II LO im. Emilii Plater w Sosnowcu
  23. AGNIESZKA GARA - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  24. ALICJA CZAPLA - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  25. ANGELIKA GAPIŃSKA - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  26. MATEUSZ RAJCZYK - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  27. NATALIA WIECZOREK - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  28. SAFIRA GARNCAREK - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  29. SANDRA GARNCAREK - Zespół Szkół Technicznych nr 1, Chorzów
  30. MIRELA KOŚCIAŃSKA – Powiatowy Zespół Szkół, Bieruń
  31. ANASTASIIA JANKOVYCH – Powiatowy Zespół Szkół, Bieruń
  32. MATEUSZ STEFAŃSKI - Gimnazjum nr 11, Bytom
  33. EMILIA CICHY - Gimnazjum nr 10, Chorzów
  34. ALEKSANDRA KOMOROWSKA - Szkoła Podstawowa nr 37, Bytom
  35. MONIKA GWÓŹDŹ - Gimnazjum nr 7, Częstochowa
  36. MARTYNA KLEKOT - Szkoła Podstawowa nr 41, Częstochowa
  37. ANNA BUJAK – VIII LO, Częstochowa
  38. JOANNA LINKE - LO. IM. EMILII PLATER, Sosnowiec
  39. MONIKA MAGIERA – ZSB, Bielsko-Biała
  40. JULIA FARON – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  41. FILIP KOZA – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  42. KAROLINA DULOK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  43. PAULINA SZYMIEC – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  44. MARTYNA KOWALSKA - Szkoła Podstawowa nr 32, Bytom
  45. EMILIA BAUZY - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  46. JAKUB KRZYKOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 32, Bielsko-Biała
  47. MAJA ŚWIĄDER – CKZiU Kilińskiego 25, Sosnowiec
  48. WIKTORIA DORSZ - Technikum nr 2, Gliwice
  49. ANNA FORNALCZYK - Szkoła Podstawowa nr 6, Sosnowiec
  50. MIKOŁAJ SZOPA - Szkoła Podstawowa nr 19, Sosnowiec
  51. NATALIA PYRC - Szkoła Podstawowa nr 6, Sosnowiec
  52. SEBASTIAN OSOWSKI – Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8, Bytom
  53. DAWID SKRZYPCZAK – Branżowa Szkoła I Stopnia nr 8, Bytom
  54. SZYMON SZOPA - Szkoła Podstawowa nr 19, Sosnowiec
  55. ZUZANNA GDESZ - Szkoła Podstawowa nr 6, Sosnowiec
  56. PIOTR RAJNISZ – III LO, Chorzów Batory
  57. KINGA FRANCZYK - Szkoła Podstawowa nr 38, Chorzów
  58. IZABELA PIEŃKOWSKA – VII LO, Częstochowa
  59. EMILIA KRAWCZYK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  60. KAROLINA WŁOCH – CKZiU Grota-Roweckiego, Sosnowiec
  61. MAGDALENA KLISIK – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubecku
  62. MAKSYM KIMLA – Szkoła Podstawowa I Gimnazjum I Św. Jana de la Salle, Częstochowa
  63. MARTYNA JAKUBOWSKA – ZSGH, Bytom
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .