Z okazji przypadającego na 12 kwietnia br. Międzynarodowego  Dnia Czekolady uczniowie Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu ul. Grota Roweckiego 64 przygotowali słodką niespodziankę dla grupy maluchów z Przedszkola nr 12 w Sosnowcu oraz pozostałych najmłodszych odwiedzających w tym dniu Galerię „Ładniej”. Dzieci, podczas wizyty w galerii poza możliwością zapoznania się  z bliska z procesem tworzenia czekoladek, mogły samodzielnie  wykonać swój ulubiony czekoladowy smakołyk. Największym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyło się  musli w czekoladowej polewie oraz żelowe zwierzątka zatapianie w czekoladzie. Wszystko smakowało naprawdę wyjątkowo!

Jesteś osobą, dla której pojęcia jak design czy rękodzieło nie są obce. Uczucie pędzla lub ołówka w dłoni nie są dla Ciebie niczym nowym? Chciałbyś zaprezentować swoją twórczość, ale nie miałeś/miałaś nigdy okazji, a może potrzebujesz kogoś kto pomógłby poprawić Ci twój warsztat? Jeśli tak to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Galeria "Ładniej" czeka na takich ludzi jak Ty. Zgłoś się do nas! Warszawska 3, 41-200 Sosnowiec (w przejściu podziemnym między Kilińskiego a patelnią).

Do Galerii "Ładniej" zawitała niepowtarzalna kolekcja odrestaurowanych mebli, której autorem jest Magdalena Telecka. Dzięki swojej pasji autorka potrafi zamienić przedmioty codziennego użytku w stylowe eksponaty. Wszystkich miłośników designu, zarówno tych, którzy chcą nabyć, jak i tych, którzy chcą nacieszyć oko, zapraszamy od najbliższej środy do "Ładniej".

warsztaty21 marca 2018r. w Galerii „Ładniej” odbyły się warsztaty stylizacji fryzur. 
Mieszkańcy miasta mogli sprawdzić na sobie najnowsze trendy w  fryzurach na 2018r.. Porad udzielali uczniowie Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc z pewnością już niedługo odbędą się kolejne. Zapraszamy

12 kwietnia
"Święto Czekolady"- niespodzianka w wykonaniu uczniów  z Technikum Gastronominczo-Hotelarskiego nr 3 w Sosnowcu przy CKZiU, start godz.10:00
18 kwietnia
"Wiosenne Impresje" warsztaty kwiatowe z wykorzystaniem bibuły, krepiny i tkaniny, start godz. 10:00
24 kwietnia
"WELIN"- fotografia Sary Wach" - wernisaż uczennicy Technikum nr 7 w Sosnowcu, start godz. 17:00

 

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .