KONKURS O KULTURZE WIELKIEJ BRYTANII

Wielka Brytania4 grudnia w Technikum nr 3 Gastronomiczno – Hotelarskim odbył się konkurs o Kulturze Wielkiej Brytanii. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością z zakresu kultury , ale także podstawowych informacji geograficznych czy turystycznych .

SPRZEDAŻ KARTEK ŚWIĄTECZNYCH NA CELE DOBROCZYNNE

TELEFON ZANETA 006W dniach 4 i 5 grudnia w Technikum nr 3 odbyła się sprzedaż kartek świątecznych. Nasi wolontariusze przekonywali, że moc tych kartek jest podwójna, gdyż nie tylko sprawimy radość adresatowi, ale jednocześnie pomożemy potrzebującym.

LEKCJA TURYSTYKI

2W ramach współpracy z pracodawcami w dniu 3 grudnia grupa uczniów uczących się na kierunku technik obsługi turystycznej uczestniczyła w warsztatach z przedstawicielem biura podróży Abraksas. 

HIV I AIDS

20181207 1104253 grudnia 2018r., w ramach profilaktyki HIV/AIDS, młodzież działająca na rzecz  Szkoły Promującej Zdrowie rozdawała ulotki edukacyjne „To warto wiedzieć HIV I AIDS”.

ANDRZEJKI NA WROTKACH

330 listopada2018 r.  grupa chętnych uczniów pod opieką p. Agnieszki Legień wybrała się do „Kołowrotki” w Sosnowcu, aby wziąć udział w Andrzejkach na wrotkach. Była wspaniała wrotkowa zabawa, poczęstunek i oczywiście andrzejkowe wróżby.

WIZYTA UCZNIÓW W HOTELU SZAFRAN

20 Details 1Dnia 26 listopada 2018 r. uczniowie klasy II GH Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego pod opieką pani Żanety Burczak gościli z wizytą w Hotelu Szafran w Czeladzi.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .