Zakończenie Roku Szkolnego

zakonczenie

PRAKTYKI ZAGRANICZNE HISZPANIA BARCELONA

IMG 20190512 WA0013Od 6 do 31 maja 2019 r. uczniowie klas trzecich Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego w Sosnowcu w ramach projektów unijnych: POWER „Od stażysty do europejskiego specjalisty” oraz Erasmus+ „Nowe doświadczenia zawodowe, nowe możliwości” odbywali praktyki zawodowe w Barcelonie.

WARSZTATY KULINARNE

IMG 20190515 101024W dniach 15 i 22 maja uczniowie klasy 2 Technikum nr 3 Gastronomiczno-Hotelarskiego, w ramach współpracy z WSM w Katowicach, uczestniczyli w projekcie Funduszy Europejskich „Wiedza, rozwój, zdrowie – warsztaty edukacyjne dla młodzieży – Trzecia Misja uczelni”.

KURSY DLA MŁODZIEŻY W NOWYCH PRACOWNIACH CKZIU

kursy w nowych pracowniachRozwój własnych kompetencji to jedna z najlepszych inwestycji, gdyż podnosi nasza wartość na rynku pracy i atrakcyjność dla pracodawcy. Taką właśnie możliwość dają kursy dla młodzieży w nowych pracowniach zawodowych, przygotowanych i urządzonych zgodnie z najwyższymi standardami i wymaganiami, w ramach projektu „EDUKACJA KROKIEM DO SUKCESU ZAWODOWEGO”.

RUSZYŁA NOWOCZESNA BAZA DYDAKTYCZNA W CKZIU GROTA-ROWECKIEGO 64

 DSC0318 TT14 maja 2019 roku nastąpiła uroczysta inauguracja nowej bazy dydaktycznej CKZiU Grota-Roweckiego 64, która uległa przeobrażeniu i modernizacji. W ramach inwestycji nadbudowano i przebudowano istniejącą infrastrukturę obiektu dydaktycznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ulicy Grota Roweckiego 66 w Sosnowcu na potrzeby warsztatów kształcenia zawodowego w branży gastronomicznej, hotelarskiej i ekonomiczno- reklamowej.

WYCIECZKA KLASY I GŻ DO FABRYKI CZEKOLADY

IMG 20190528 12364228 maja uczniowie klasy I GŻ, pod opieką wychowawcy -  pani Żanety Wiktorskiej, uczestniczyli w warsztatach czekoladowych i cukierniczych w Fabryce Czekolady i Manufakturze Cukierków w Krakowie . 

OBCHODY KONSTYTUCJI 3 MAJA

130 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony upamiętnieniu uchwalenia Konstytucji 3 Maja z 1791 roku. Powstanie tego aktu prawnego było pierwszym w Europie i drugim na świecie -po konstytucji amerykańskiej z roku 1787. Ustawa ustanawiała nowy podział władzy w państwie, postrzegano ją także jako ratunek dla chylącej się ku upadkowi Rzeczypospolitej.

© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .