I TURNIEJ BADMINTONA W TECHNIKUM NR 7

11.03.2024 roku odbył się pierwszy w historii CKZiU Technikum nr 7 Turniej badmintona. Wystartowało w nim 14 zawodniczek i 4 zawodników.

Rywalizowali oni w grach pojedynczych do dwóch wygranych setów. Turniej rozgrywany był w systemie pucharowym (przegrany odpada). Do półfinałów awansowali: Smykała Julia, Pęciak Kamila, Słomczyński Konrad i Szczerzyński Jakub. W meczu o trzecie miejsce zwyciężył Szczerzyński Jakub. Po zaciętym pojedynku finałowym pierwsze miejsce zajęła Kamila Pęciak, drugie miejsce zajął Słomczyński Konrad. Turniej zakończył się uroczystym rozdaniem nagród rzeczowych, które wręczył wicedyrektor Technikum nr 7 i Branżowej Szkoły I Stopnia Rafał Sęk. W niedalekiej przyszłości planujemy kolejne spotkania z badmintonem. Serdecznie zapraszamy chętnych do popularyzowania tej pięknej, nieco zapomnianej dyscypliny.