NAJNOWSZE WYDARZENIA W CKZIU

U nas zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy

UCZNIOWIE CKZIU GRAJĄ Z WOŚP

W ciągu poprzednich 25 finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej służby zdrowia sumę ponad 825 milionów złotych. Cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na 2018 rok to wyrównanie szans w leczeniu noworodków. Ten szczytny cel przyświecał uczniom CKZiU Grota- Roweckiego 64,

Czytaj ›

EKOAGENT W TECHNIKUM NR 7

5 stycznia br. w pracowniach krawieckich przy ul. Warneńczyka gościli twórcy lokalnego programu Ekoagent, emitowanego na antenie TVP3. Z dużym zaciekawieniem rejestrowali poczynania uczniów Technikum nr 7 Projektowania i Stylizacji Ubioru, kształcących się w zawodzie technik przemysłu mody.

Czytaj ›

UCZENNICE TECHNIKUM NR 7 ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ DO III ETAPU OLIMPIADY

4 stycznia 2018 roku w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbyły się zawody II stopnia (okręgowe) OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I WYTWARZANIA ODZIEŻY.

Czytaj ›

KSIAŻKA W OBIEKTYWIE UCZNIÓW

18 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie I Konkursu Fotograficznego „Książka w obiektywie uczniów”, w którym brali udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z województwa śląskiego. Konkurs zorganizowany był w ramach projektu #czytamwckziu,

Czytaj ›

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE

15 grudnia w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, ul. Gen. Grota Roweckiego 64 - Technikum nr 1 Ekonomiczne tradycyjnie już odbyło się mikołajkowe spotkanie z dziećmi z Centrum Opiekuńczo – Wychowawczego w Sosnowcu, zorganizowane przez Samorząd Szkolny oraz Szkolne Koło PCK.

Czytaj ›

Uczniowie Technikum nr 7 laureatami Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego

12 grudnia br. dobiegły końca zmagania uczestników Wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego „o diamentowe nożyczki", odbywającego się w Bielsku-Białej. Jury konkursowe wysoko oceniło umiejętności uczniów sosnowieckiego Centrum.

Czytaj ›


WYBIERZ PROJEKT


       

SZKOŁA POLICEALNA


Szkoła Policealna nr 7 jest placówką publiczną z piętnastoletnim doświadczeniem. Dzięki temu doskonale znamy potrzeby rynku i oferujemy naukę na najwyższym poziomie
Szkoła policealna skierowana jest do osób dorosłych posiadających wykształcenie średnie, jednak nie jest wymagana matura.
Po ukończeniu szkoły absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej na druku ministerialnym.
Ponadto po zdaniu kwalifikacji w danym zawodzie, słuchacze otrzymują zaświadczenie potwierdzające nabycie umiejętności w konkretnej kwalifikacji. Natomiast po zdaniu wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie otrzymują tytuł technika.

KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE


Od września 2012 roku do systemu edukacji zawodowej dołączyła nowa forma kształcenia – KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY. Zawody zostały podzielone na kwalifikacje. Każdy zawód ma określoną liczbę kwalifikacji. Zdobycie wszystkich kwalifikacji składających się na dany zawód oraz poświadczenie posiadania wykształcenia średniego pozwala uzyskać TYTUŁ TECHNIKA.
Jesteś osobą bezrobotną? Nie posiadasz zawodu? Marzysz o przekwalifikowaniu się? Chcesz zdobyć lub uzupełnić swoje kwalifikacje? Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Z nami to możliwe!
BUDUJ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ KROK PO KROKU!

CZYTAJ W CKZIU


Od 3 pażdziernika 2016 roku rozpoczęła się realizacja projektu, który w założeniu ma uaktywnić czytelniczo uczniów naszego Centrum. Projekt został opracowany i zgłoszony we wniosku do Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Ten program, rozpisany na lata 2016-2020, przewiduje dotację na zakup nowych książek do bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Oczywiście, pod warunkiem, że złożony wniosek przejdzie weryfikację i zostanie zaakceptowany przez komisję wojewódzką. W naszym Centrum zaczęliśmy od działań w klasach pierwszych i maturalnych.

JAK ZAWÓD TO MY

NABÓR 2017

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych ruszyła.
Gimnazjalisto, jeśli liczy się dla Ciebie miła atmosfera, rozwijanie pasji i zainteresowań oraz zdobycie zawodu dającego ogromne perspektywy zawodowe - zapraszamy do nas!

Zapoznaj się ...

GALERIA ŁADNIEJ

ZAWODOWIEC ROKU 2016

Zaszczytne miano „ZAWODOWCA ROKU” od lat mobilizuje uczniów do większego zaangażowania, zainteresowania jak najlepszym opanowaniem zagadnień zawodowych i przede wszystkim podnosi rangę kształcenia w danym zawodzie.

Zobacz

Jedno Centrum - Tak wiele możliwości

DORADZTWO ZAWODOWE - Planuj z nami swoją karierę

PARTNERZY

 

 
© 2017 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu
Używamy ciasteczek. Czytaj . . .